Op de Appelgaarde in Houten is vanavond een woning overvallen. Eén persoon, een oudere man, is gewond geraakt en wordt per ambulance naar de huisartsenpost in Nieuwegein gebracht.
De politie was snel ter plekke, maar vooralsnog lijken de daders voortvluchtig. De politie heeft de omgeving via Burgernet gevraagd uit te kijken naar twee mannen. De Burgernet melding is inmiddels beëindigd, maar de verdachten zijn nog niet gevonden.
HOUTEN: Pol.zkt in Houten 2 personen ivm verdachte situatie. 2 slanke mannen, 1 dnkr kleding, 2e lichte spkrbrk.
— Burgernet Utrecht (@Burgernet_UT) October 18, 2021
Onderneem zelf geen actie.
Tips? Bel nu 112 https://t.co/64yRwQDLrg
Agenten kijken met zaklampen in kliko’s in de omgeving. Ook is meteen begonnen met een buurtonderzoek. De recherche komt ter plaatse voor nader sporenonderzoek in de woning.
Eerdere overval
Op 6 september werd op de Baarssloot in Houten ook al een woning overvallen. De 60-jarige bewoner raakte toen gewond. Later werden drie jongens van 15, 16 en 19 jaar oud aangehouden. In december 2020 werd ook nog een woning aan de Appelgaarde overvallen. Of het dezelfde woning betreft is onbekend.