Meerdere woningen aan de Pablo Picassostraat in Utrecht zijn ontruimd vanwege een brand op een balkon. Aanvankelijk was onduidelijk of er nog bewoners aanwezig waren, maar volgens de Veiligheidsregio Utrecht is in ieder geval niemand gewond geraakt. De brand is onder controle.
De brandweer controleert wat de schade is en of de brand daadwerkelijk uit is. De woningen van de 5e verdiepingen zijn ontruimd en de bewoners worden op een andere plek opgevangen.
Aan de #PabloPicassoStraat in #Utrecht is brand gemeld in een appartementencomplex. Meerdere brandweervoertuigen zijn onderweg. Het balkon van één vd woningen staat in brand. Onbekend of er nog mensen in de woning zijn. Het complex wordt momenteel ontruimd. Meer info volgt. ^LM
— Veiligheidsregio Utrecht (@vrutrecht) November 1, 2021
Aan de #PabloPicassostraat #Utrecht is het sein brand meester gegeven. De woningen van de 5e etage zijn ontruimd; de bewoners zijn elders opgevangen. De brandweer controleert op dit moment de aangrenzende woningen. Voor zover bekend is niemand gewond geraakt. Einde bericht. ^LM
— Veiligheidsregio Utrecht (@vrutrecht) November 1, 2021