De brandweer is in Woerden uitgerukt voor een melding van een brand in een winkel. Vanwege de hoeveelheid rook werd uit voorzorg opgeschaald naar middelbrand en gingen meerdere eenheden aanrijdend.
Al snel bleek dat er geen sprake was van brand. Door een nog onbekende oorzaak is het inbraakalarm afgegaan en is een mistgenerator geactiveerd. Daardoor wordt in korte tijd veel rook in de winkel verspreid, zodat mogelijk inbrekers niet meer kunnen zien wat ze doen. De brandweer kon weer snel met vervolg.
De brandweer is vanochtend met meerdere voertuigen uitgerukt voor een heftige rookontwikkeling in een winkel aan de #Hogewoerd in #Woerden Het bleek gelukkig geen brand, maar een per ongeluk geactiveerde mistgenerator van een inbraakalarm. ^jm
— Veiligheidsregio Utrecht (@vrutrecht) March 11, 2022
