De brandweer is aanwezig bij een autosloperij aan de Groot Overeem in Renswoude. Bij het bedrijf staat een autowrak in een container in brand. In de container zitten ook aluminium, schroot en isolatiematerialen.
De Veiligheidsregio Utrecht adviseert omwonenden ramen en deuren gesloten te houden als zij last hebben van de rook. Om te voorkomen dat de brand zich verder verspreid en voldoende bluswater op locatie te krijgen is opgeschaald naar classificatie grote brand.
In Renswoude Groot Overeem betreft een autowrak in een container daarnaast schroot, aluminium en isolatie wat in de brand staat. Brandweer is met een hoogwerker bezig om te voorkomen dat de brand overslaat naar een gebouw. Inmiddels grote brand vanwege waterwinning. ^DV.
— Veiligheidsregio Utrecht (@vrutrecht) May 23, 2022