Tram ontspoort na ongeval in Nieuwegein

Op de Koekoekslaan in Nieuwegein is een auto met een tram in botsing gekomen. De voorkant van de tram is volledig ontspoort. Voor zover zijn de bestuurder van de auto en de inzittenden van de tram ongedeerd gebleven.

De schade aan de auto en de tram is groot. De rest van de avond is er geen tramverkeer mogelijk tussen Nieuwegein City Plaza en IJsselstein. Er zijn bergingskranen onderweg om de tram op te tillen. Naar verwachting gebeurd dat pas laat op de avond.

Op de kruising zijn vaker botsingen geweest. Een van de heftigste was in 2021. Toen belandde een tram bovenop een auto. De kruising wordt geregeld met verkeerslichten. De Provincie heeft er nu genoeg van en heeft besloten dat er spoorbomen moeten komen. Wanneer die geplaatst worden is nog niet duidelijk.

Bent u getuige van een grote politie-inzet, een achtervolging of de inzet van een arrestatieteam? Laat het de redactie weten via onze tiplijn. Klik hier om meteen een Whatsapp-gesprek te openen

Klik op onderstaande knoppen om dit bericht te delen